Radosnym śpiewem TE DEUM podziękowaliśmy Bogu za miniony rok. Bogu niech będą dzięki za każde dobro, które nam  wyświadczył, ze skruszonym sercem przeprosiliśmy Boga za każde zło wyrządzone w minionym już roku.

Miniony rok był dla nas bogatym w wydarzenia.  Nasze Sanktuarium w styczniu  miało zaszczyt przeżywać perygrynacje symboli Światowych Dni Młodzieży.

W dniu 3  maja przeżyliśmy odpust Parafialny ku czci Znalezienia Krzyża Pańskiego, którego sumie przewodniczył ks. Bartosz Brzeziński wikariusz parafii św Wawrzyńca w Gołańczy. Tradycyjnie w drugą niedziele maja 55 dzieci przeżyło swoją Pierwszą Komunie Św.  oraz 11 maja bierzmowanie młodzieży, którego udzielił Biskup Jan Tyrawa.

W drugiej połowie czerwca dzięki hojności wielu parafian przeżyliśmy XII festyn parafialny

Cały rok przygotowywaliśmy się na przeżycie Światowych Dni Młodzieży. W lipcu do Krakowa wyruszyło 10 osób by wraz z Papieżem Franciszkiem przeżyć spotkanie młodych z całego świata. Na tym jednak wspólnota ŚDM naszej Parafii nie zakończyła swojej działalności. Dzięki życzliwości naszego księdza Proboszcza zorganizowali oni w sierpniu spotkanie przy ognisku w Kozielsku i miesiąc później przy Parafii.

W lipcu ministranci i chór "Akatys" wypoczywali w Kozielsku, by nabrać siły do dalszej służby Panu.

W dniu 14 września przeżyliśmy odpust ku czci Podwyższenia Krzyża, którego sumie przewodniczył ks. Biskup Wojtuś z Archidiecezji Gnieźnieńskiej.

Zakończyliśmy prace na naszej Kalwarii, poświęcenia której dokonał ks. Biskup Jan Tyrawa w Uroczystość Dziękczynienia za Rok Miłosierdzia.

Nasza Parafia była kościołem Jubileuszowym  w nadzwyczajnym roku Miłosierdzia, za którego ks. Biskup Jan Tyrawa podziękował w Uroczystość Chrystusa Króla.

Perygrynacja symboli Światowych Dni Młodzieży

Pierwsza Komunia Święta