Stowarzyszenia
Nabożeństwa

NIEDZIELA: 8.30, 10.00, 11.30, 17.30
kaplica w Iwnie: 12.15 w okresie zimowym, 16.00 w okresie letnim

DZIEŃ POWSZEDNI: 8.00, 17.30
W każdy piętek:
Msza Św. do Cudownego Wizerunku Pana Jezusa - godz. 9.00
13 dnia miesiąca, od maja do października:
Różaniec Fatimski - godz. 20.00
Adoracja Najświętszego Sakramentu:
Pierwszy piątek miesiąca 20.00 - 21.00

 

Radosnym śpiewem TE DEUM podziękowaliśmy Bogu za miniony rok. Bogu niech będą dzięki za każde dobro, które nam  wyświadczył, ze skruszonym sercem przeprosiliśmy Boga za każde zło wyrządzone w minionym już roku.


Miniony rok był dla nas bogatym w wydarzenia.  Nasze Sanktuarium w styczniu  miało zaszczyt przeżywać perygrynacje symboli Światowych Dni Młodzieży.


W dniu 3  maja przeżyliśmy odpust Parafialny ku czci Znalezienia Krzyża Pańskiego, którego sumie przewodniczył ks. Bartosz Brzeziński wikariusz parafii św Wawrzyńca w Gołańczy. Tradycyjnie w drugą niedziele maja 55 dzieci przeżyło swoją Pierwszą Komunie Św.  oraz 11 maja bierzmowanie młodzieży, którego udzielił Biskup Jan Tyrawa.

 

W drugiej połowie czerwca dzięki hojności wielu parafian przeżyliśmy XII festyn parafialny


Cały rok przygotowywaliśmy się na przeżycie Światowych Dni Młodzieży. W lipcu do Krakowa wyruszyło 10 osób by wraz z Papieżem Franciszkiem przeżyć spotkanie młodych z całego świata. Na tym jednak wspólnota ŚDM naszej Parafii nie zakończyła swojej działalności. Dzięki życzliwości naszego księdza Proboszcza zorganizowali oni w sierpniu spotkanie przy ognisku w Kozielsku i miesiąc później przy Parafii.

 

W lipcu ministranci i chór "Akatys" wypoczywali w Kozielsku, by nabrać siły do dalszej służby Panu.

 

W dniu 14 września przeżyliśmy odpust ku czci Podwyższenia Krzyża, którego sumie przewodniczył ks. Biskup Wojtuś z Archidiecezji Gnieźnieńskiej.

 

Zakończyliśmy prace na naszej Kalwarii, poświęcenia której dokonał ks. Biskup Jan Tyrawa w Uroczystość Dziękczynienia za Rok Miłosierdzia.


Nasza Parafia była kościołem Jubileuszowym  w nadzwyczajnym roku Miłosierdzia, za którego ks. Biskup Jan Tyrawa podziękował w Uroczystość Chrystusa Króla.

 


 

Perygrynacja symboli Światowych Dni Młodzieży

 

 

 


 

Pierwsza Komunia Święta

 

 

Bierzmowanie

 

XII Festyn Parafialny

 

 

Światowe Dni Młodzieży

 

 

Odpoczynek w Kozielsku

 

Spotkanie integracyjne

 

 

Poświęcenie Kalwarii

 

 

Zakończenie Roku Miłosierdzia


 

Opracowanie: Radosław Kosmatka

Norbert Michalski

 
stat4u
{popin}