W Uroczystość  Objawienia Pańskiego  odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe ministrantów. Najpierw nasz lektor Karol Kubalewski odczytał  fragment z Pisma Świętego, a następnie wspólnie odśpiewano kolędę. Ksiądz Proboszcz podziękował wszystkim zgromadzonym za obecność i wysiłek włożony w całoroczną służbę przy ołtarzu, oraz złożył życzenia. Następnie nadszedł czas na składanie sobie życzeń świątecznych i noworocznych, a także wzajemne dzielenie się opłatkiem. Potem wszyscy obecni usiedli do stołów, mogli porozmawiać, a także skosztować różnego rodzaju słodkości m.in. przepysznych placków, pierników czy ciastek.

Podziękowania należą się opiekunowi ministrantów - ks. Pawłowi Polcynowi za zorganizowanie tego spotkania , Rodzicom za pyszne słodkości, oraz wszystkim za obecność

Fot.: Radosław Kosmatka i Wiktor Kubalewski