Bogu niech będą dzięki, że pozwolił nam wraz z Maryją naszą Matką i Królową przeżyć  tegoroczne roraty. Przez całe roraty poznawaliśmy historię cudownego obrazu Pani Jasnogórskiej. Wszyscy z zaciekawieniem poznawaliśmy piękną historię cudownego obrazu, który na stałe wpisał się w historię narodu polskiego. Na wielu przykładach na przestrzeni wieków jeszcze bardziej uzmysłowiliśmy sobie że Maryja jest naszą Matką, „która czuwa i wie czego każde dziecko chce”, każdy kto się do Niej uciaka nigdy nie dozna zawodu. Dzieci miały okazje zanieść przed tron naszej Jasnogórskiej Królowej swoje prośby składane do skarbony, która trafi przed Cudowny obraz na Jasną Górę.  Zapraszamy do oglądania transmisji Apelu Jasnogórskiego 22 styczna podczas, którego dzieci złożą swoje prośby na ręce naszej Jasnogórskiej Matki i Królowej.

Podziękowania należą się ks. Pawłowi za proste przekazanie nam jakże pięknej i bogatej historii obrazu Czarnej Madonny. Poprzez pogłębienie naszej wiedzy pogłębimy jeszcze bardziej naszą wiarę w to, że kto prosi Maryję ten otrzyma.

Podziękowania również należą się naszym Siostrą Służebniczkę za piękne śpiewy przed Mszą św. , opiekę i pyszne słodkości na koniec rorat. Osobą, które pragną zostać anonimowymi za przekazanie aniołków i za każdą pomoc wszystkim którzy przyczynili się by nasze roraty były jeszcze piękniejsze -  Bogu niech będą dzięki.