XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

8.X.2017r.

W dzisiejszą niedzielę przeżywamy w Polsce XVII Dzień Papieski: Idźmy naprzód z nadzieją!”. Młodzież zbiera ofiary na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

W piątek – 13. X.– Różaniec fatimski po wieczornej Mszy św.

Chór Akatyst pod dyrekcją p. Agnieszki Maciejewskiej wziął udział w IV Międzynarodowym Konkursie Chóralnym Muzyki Sakralnej Carmen Fidei w Łomży. Wyśpiewał „Srebrne Pasmo” Gratulujemy. Zapraszamy chętne dziewczyny do naszego chóru....

Zapraszamy na koncert organowy w naszym kościele w niedzielę 15. X. godz. 16.oo. Informacje na tablicy ogłoszeń.

Dzieciątka różańca z Komunią św. dla dzieci we wtorek i czwartek o 16, 00. Różaniec dla dorosłych po wieczornej Mszy św. a w sobotę i niedzielę przed wieczorną Mszą św. o 17, 00. Odmawiajmy różaniec w naszych domach. Czy byłeś, choć raz na różańcu?

Rodziców informujemy, że bardzo mało dzieci było u spowiedzi św. więcej było gimnazjalistów, a twoje dziecko było u spowiedzi św?

Dziękczynno-modlitewne spotkanie Stowarzyszenie Wspierania Powołań 14. X. w Bydgoszczy w par. Polskich Braci Męczenników.

Msza św. dla chorych i starszych w Iwnie w sobotę – 14 X – godz. 15,00. Następnie spotkanie w świetlicy w Kazimierzewie.

Wymienianki roczne i jednorazowe można składać w biurze parafialnym.  Bóg zapłać za ofiary składane w biurze parafialnym, składkę z dzisiejszej niedzieli przeznaczamy na renowacje ołtarza.

Odeszli od nas śp. Zenon Koth z ul. Młyńskiej i Janina Adamowska z ul. Libelta. Zmarłych polecamy miłosierdziu Bożemu.

__________________________________________________________________________________________

Zapraszamy również do zakładki: "Z życia Parafii"